Zkušenosti ve světě


Od Schönaich (Německo):


"... Náš syn Noah je zdravý a živý po 5 hodinách porodních bolestí.. zcela nekomplikovaný, bezproblémový a přirozený porod. Hlavu měl 34 cm. Díky EPI-NO a masáži hráze masážním olejem mou porodní asistentkou nebylo zranění vůbec. Porodila jsem jako ambulantní pacient v nemocnici a všichni 3 z nás se vrátili domů po několika hodinách a těšíme se nyní z našeho syna.

Mnohokrát děkuji a všem to nejlepší pro vaši společnost.

Já určitě doporučuji EPI-NO a vaši společnost ... "Od Lucern (Švýcarsko):


"... V lednu nám přinesli EPI-NO do kantonální nemocnice v Lucernu a vyjadřujeme tímto náš nadšený ohlas:. Jsem naprosto nadšená s EPI-NO jsem začal s cviky od 36. týdne. těhotenství ... "

(Poznámka: Prosím, nezačínejte dříve protahovací cvičení než 3 týdny před stanoveným datem porodu)

"... nacvičila jsem průměr 10 cm na datum narození. JseCvičení jsem prováděla jednou denně po dobu 15-20 minut. Nakonec jsem porodila 6 dnů po stanoveném termínu, takže jsem cvičilia  téměř 5 týdnů.

Porod byl velmi rychlý (2 1 / 2 hodiny). Měla jsem velmi krátkou vypuzovací fázi (cca 15 minut) a porodila jsem s neporaněnou hrázi. Přisuzuji zasluzu hlavně  EPI-NU (EPI-NO) . Krátké počáteční fázi nemá nic společného s tím. Myslím, že bez EPI-NO tam by byla určitě perineum zranění, protože při praktikování cvičení člověk cítí pokrok, když se tkáň postupně stále rozšiřuje. Manipulace s přístrojem je snadná.

 


Všem mohu vřele doporučit EPI-NO a také doporučuji svým pacientům. ... "Od Ziertheim (Německo):


"... Ahoj, milí Tescana tým.

Moje žena používá Epi-Ne Delphine Plus pro její narození prvního dítěte, a všechno proběhlo v pořádku bez problémů a bez nastřižení hráze.

Jak to bude brzy narození našeho druhého dítěte, a my jsme byli tak nadšení EPI-NO, chceme znovu použít pro přípravu narození. ... "

Od "severu" (Německo):
"... Dobrý den, 6.9 jsem měla mé dítě Pia ... a jsem velmi ráda, že porod je za mnou, opravdu jste mi hodně pomohli,... Důsledně jsem cvičila až do konce a nakonec dosáhla průměru 8 cm ... můj cíl byl 10 cm, ale dítě přišlo dva dny dříve. porodu trvalo 10 hodin a bylo zcela přirozené ..... a především bez nastříhnutí hráze a bez slz!

Jsem přesvědčena, že EPI-NO přispěla značnou měrou k tomuto úspěchu.

Je to zázračné a  a já jsem přešťastná ... a lze jen stěží uvěřit, že se jsem to zvládla sama!

Především však tato cvičení mi pomohlo překonat svůj strach před porodem ... Mohu jen doporučit toto cvičení pro všechny  těhotné ženy. ... "

 


Z Frankfurt a. Mohanem (Německo):


"... Chtěla bych tímto poděkovat co nejsrdečněji a děkuji za propagaci Epi-No a zasílám vám můj názor.

Moje dcera Lana Ariadny se narodil 2.9.2003 po 12 hodinách námahy bez problémů a spontánně, bez natržení či naříznutí, díky tréninku a cvičení s vaším zařízením.
Ale zajímavé na tom bylo, že během fáze průchodu hlavičky dítěte, jsem si uvědomovala: Ten pocit už znám! Instinktivně jsem věděla, co se děje, a především, jakým směrem bych měla tlačit.

Lana byla 50 cm dlouhá, přesně 3000 g, a hlavičku měla po obvodu 36 cm, myslím, že to jsou spíše průměrné údaje! Kromě toho, nemohu zapomenout, že jsem byla schopna nacvičit vypuzování předem, a tak měla daleko méně strachu před porodem ... "

 

 


Od Dettingen (Německo):

"... Můj syn Fabian má nyní 3 měsíce, byl narozen 2 týdny před stanoveným datem porodu. Na začátku porodu byl naprosto fantastický:. Porodní bolestí začaly v Corpus Christi kolem 11:30 v intervalu 6-7 minuty...ve 13,47 h. jsme přijeli na  kliniku v Memmingen ...
Na porodním stole to začalo být vážné....3 sitlné ztahy a můj syn byl na světě!Bez perinárního řezu, žádné slzy, jen malý škrábanec na levém pysku a moje dítě je naprosto zdravé. Narodil se v 15.17 h, pouze 1 1 / 2 hodiny po vstupu na kliniku! A Fabian byl moje první dítě! Začala jsem s Epi-No (s Epinem) , jak jste doporučili, v 35. týden * a konečně dosáhl distenze o 9,5 cm v průměru. (Moje dítě měl obvod hlavy 34 cm, vážil 2,82 tisíce g a byl 47 cm dlouhý). Na základě této zkušenosti, mohu jen doporučit vaše Epi-No (Epino)  jiným ženám ... "

* Poznámka: Prosím začínejte s protahovacími cvičeními 3 týdny před stanoveným datem porodu.

Od Zürich (Švýcarsko):


"... Dámy a pánové,

Před pěti týdny jsem porodila zdravou dceru - moje první dítě. Porod byl pozitivní zkušenost, jsem přesvědčen, že je to také díky Epi-no (epinu) Objevila jsem tuto možnost prenatální přípravy na internetu a zároveň se snažíla zjistit více o epiziotomie (nastříhu hráze). V té době jsem se velice bála porodu a měla jsem nejvíce strach z  "naříznutí hráze" a chtěla jsem se tomu vyhnout.

V průběhu porodu jsem měla vše ve své moci: Po čtyřech hodinách porodních bolestí jsem byla rozšířená na 8 cm, krátce poté, co jsem cítila první palčivou bolest, ohromující nečekané ztahy a po nepředstavitelných bolestech jsem si přále aby to již bylo vše za mnou. Třikrát jsem zatlačila a hlavička se objevila. Díky mé přípravě, jsem byla schopna dokonale řídit se pokyny porodní asistentky,kdy bylo třeba tlačit a kdy přestat tlačit. Moje dcera se narodila bez epiziotomie nebo natržení hráze! Můj porodník říkal, že ještě nikdy neviděl, tak snadné narození prvního dítěte. ... Již dvě hodiny po porodu jsem byla schopena čůrat bez pálení, neměla jsem žádné problémy se posadit a dnes, pět týdnů po porodu, mám pocit, že všechno se vrátilo do stavu skoro jako před těhotenstvím (s výjimkou mého ochablého bříška samozřejmě). Jsem přesvědčena, že Epi-No, je naprosto geniální produkt, žádná nesmyslná technologická či chemická novinka či blábol, nebo marketingový podfuk.

Chtěla bych Vám poděkovat za rozvoj Epi-No (Epina) a omluvit se za můj přehnaný mail! ... "Od Dietramszell (Německo):


"... Dámy a pánové ,

Píši Vám tento e-mail se jménem mé porodní asistentky, který nemá moc zkušeností s PC.

Moje porodní asistentka ... provozuje porodní asistenci v Otterfing. Starají se tam o cca. 30 těhotných žen za měsíc v různých kurzích. Jeden z nejdůležitějších předmětů předporodní přípravy pro nastávající maminky.

Má roky odborné praxe, a je praktická porodní asistentka v Großhadern klinice v Mnichově. V poslední době se pod jejím dohledem rodí spousta dětí rodičkami, které byly předem připravené  s Epi-no. Všechny porody proběhly bez zranění hráze, a bez pláče.

Tyto zkušenosti ji přesvědčil, aby začaly doporučovat váše Epi-no pro předporodní přípravy . ... "

Z Flawil nemocnice (Švýcarsko):
"... Dámy a pánové, v rámci našeho porodnictví  v nemocnici v Flawil, SG / CH doporučujeme všem ženám, aby cvičily s EPI-NO (Epino) , protože podle našich zkušeností má cvičení s Epi-no (Epinem) pozitivní vliv na porod ... "Z Kolína Aerea (Německo):


"... Hallo,
 I porodila svého syna na 29,06. bez slz nebo řezané. Byl to fantastický narození do které jsem se těšil s jistotou, jak jsem byl přesvědčen, že přes můj trénink všech půjde dobře. Teď mám otázku: Jak se cítím fit horní a nemají žádné problémy ve vaginální oblasti, chtěl bych vědět, jestli můžu začít s pánevního dna znovu trénovat, namísto čekání tři týdny. Těším se na Vaši odpověď. ... "Z Německa (různé e-maily na naši info @):


"... Ahoj, jsem prostě přesvědčena o tomto zařízení a jen jsem chtěla, abys věděli, že se o své zážitky dělím s ostatními na různých fórech o těhotenství a budu to dělat i nadále. Přeji Vám hodně úspěchů s vaší společností a srdečné pozdravy do Mnichova ... "


"... Chtěl bych Vás informovat, že jsem velmi spokojena s Epino a budu ho  používat znovu během příštího těhotenství. Bohužel jsem se setkala s tím, že lidé, kteří s Epino nemají žádné zkušenosti, o něm píší negativně. Měli by jste zvěřejňovat pozitvní zkušenosti, aby si o nich mohl každý  ... "

Žádné slzy žádné naříznutí - NO TEARS, NO CUT!!! - všechno neporušené.

Můj gynekolog byl tak překvapen (on nikdy nezažili narození bez pláče nebo naříznutí hráze),...ptal se mě jak jsem se připravovala. Když jsem mu řekla, co jsem použila, byl velmi překvapen a řekl, že se jistě začne více zajímat o Epino (Epi-No).

Mimochodem, jsem neměla žádný druh masáže hráze * s oleji nebo jinými věcmi. Ostatní ženy v mém okruhu přátel (cca 6), která porodily ve stejné době jako já, byly závislé pouze na masáží hráze a všechny z nich, bez výjimky utrpěly poranění hráze. Já jsem byla naprosto "nezraněna" .
Moje pánevní dno bylo jen pár dní po porodu znovu v dobrém stavu a dokonce jsem se cítila fit i v den narození. Když jsme navštěvovaly gynekologa byl opravdu šokován, když 6 týdnů po porodu jsem vylezla na židli. Řekla mi: "Ale vy jste měli vakuum narození - to říká tak na klinice dokumentace - jak to, že nemáte žádné jizvy nebo natržení ...někde musí být chyba?" Když jsem řekla, že žádnou chyba, řekl, že nikdy nic takového neviděl. ... "

* Poznámka: Masáž perinea (hráze) je samozřejmě další velmi vhodným prostředkem k předporodní přípravě, ale musí být prováděna velmi schopnými porodními  asistentekami. Kombinace masáže hráze a použití EPI-NO (Epino) je velmi efektivní.


"... Ahoj, Epi-No (Epino) je ta nejlepší příprava na porod. Ženy tak mají možnost připravit se v klidu samy v soukromí a každý den a podle vlastního citu a úsudku. Bohužel jsem měla toto fantastické zařízení jen pro moje třetí těhotenství, ale stálo to za to i po dvou těžce narozených dětech, tento jeden byl nádherný porod - doporučuji vřele všem těhotným ženám vybavit se Epinem  (Epino)  ... "..Od Rubingen (Německo):


"... Hallo.

Během mého porodních asistentek, byl jsem konfrontován s Epi-Ne poprvé. Od té doby uplynulo čtyři roky, jsem použil Epi-No já velmi úspěšně za narození přípravě mé první dítě a mám zkušenosti znovu a znovu pozitivní výsledky ve své profesionální praxi. Před chvílí jsem začal pracovat jako nezávislý porodní asistentky a starat se o ženy během těhotenství a porodu v. Jsem často kladené otázky týkající se Epi-No a proto píši vám. ... "